קבוצת כדורסל הנשים שלהפועל פתח תקוה החתימה את הפורוורדית האמריקנית מוניק ריד (28, 1.83), אשר שיחקה בעונה האחרונה בקבוצת ואסרבורג, סגנית אלופת גרמניה. ריד סיימה את העונה בגרמניה עם 18.6 נקודות, 9.0 ריבאונדים ו-3.3 אסיסטים ב-31 דקות למשחק בממוצע.

צפו במיטב ביצועיה של מוניק ריד:

ריד היא בוגרת אוניברסיטת לואיוויל עימה הגיעה בעבר פעמיים למשחק גמר אליפות המכללות בארצות הברית. בקריירה המקצוענית שלה הספיקה לשחק מספר עונות בגרמניה ועברה גם ברומניה, בולגריה ופורטו ריקו.

מאמן הפועל פ"ת גיל סלע. צילומים: מגד גוזאני,מנהלת ליגת העל לנשים בכדורסל

בנוסף לריד הפועל פתח תקוה צירפה שתי שחקניות צעירות בוגרות האקדמיה בווינגייט: תמר אנגל וזהר לופטין.

צפו במבחר ממהלכיה של זוהר לופטין:

לופטין, שתחגוג בקיץ יום הולדת 18, גדלה במחלקת הנוער, גארדית המתנשאת לגובה 1.67, גדלה במחלקת הנוער של מכבי מתן בטרם עברה לאקדמיה. נמנית על סגל נבחרת הנערות בכדורסל 3 על 3.

תמר אנגל (18, 1.77), פורוורדית שיכולה לשחק בעמדות 3 ו -4 נמנתה על סגל נבחרת הקדטיות והנערות של ישראל.

שירי יום טוב. נשארת בכחול. צילום: עודד קרני מנהלת ליגת העל בכדורסל נשים

במקביל, השחקנית הצעירה שירי יום טוב (18, 1.72), שהגיעה בעונה שעברה לקבוצה, תישאר לעונה נוספת. יום טוב מצטרפת לשהד עבוד, ארון צימרמן, אלכסיס פטרסון וצליל וטורי הממשיכות אף הן לעונה שנייה. בקבוצה מחפשים עדיין שחקנית זרה שלישית לעמדת הסנטרית, כמו גם שחקנית ישראלית נוספת להשלמת הסגל.

צפו במבחר ממהלכיה של תמר אנגל:

מאמן הקבוצה גיל סלע: "ריד היא שחקנית מגוונת עם ניסיון אירופי רב. היא תוכל לתת לנו מענה בשתי עמדות הפורוורד, לשחק עם הגב לסל, לעזור בהובלת כדור, לקלוע מבחוץ ומבפנים ולשמש כשחקנית מטרה שלנו. אני מברך בהזדמנות זו את הצעירות החדשות בקבוצה, אנגל ולופטין, נעשה מאמץ לסייע ולדחוף אותן קדימה, כמו גם את הצעירה הנוספת אצלנו, שירי יום טוב, שממשיכה לעונה שנייה".